CAMPING FONTAINE DU ROC

Dévillac | Nieuw-Aquitanië
Plaats vanaf : 26
Huur vanaf : 770

In Dévillac deze camping 3 sterren van 45 plaatsen biedt bungalows, chalets, mobilhomes, kampeertenten, lichte recreatiewoningen en lodges & ecolodges te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad met een peuterbad voor kinderen in een waterglijbaan en georganiseerde activiteiten. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant, een supermarkt en een spa/jacuzzi. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een parkeerzone met een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.

01/05 - 30/09
Fédération Nationale de l’Hôtellerie de Plein Air

  • 45 Plastsen

  • 5 Bungalows
  • 3 Chalets
  • 1 Mobilhome
  • 1 kKampeertent
  • 2 Lichte recreatiewoningen
  • 4 Lodges & Ecolodges
  • Vakantiehuizen

  • Waterglijbaan
  • Meer/rivier zwemmen <= 25km
  • Kano - Kajak <= 25km

  • Basketbal
  • Fietsen
  • Rijden 3,5 km
  • Vissen 10 km
  • Boogschieten 15 km
  • Bowling <= 25km
  • Golf <= 25km

  • TV-kamer

  • Speelplaats

  • Spa - Jacuzzi

  • Broodjeszaak - Snack

  • Zone voor campers

  • Post

CAMPING FONTAINE DU ROC
CAMPING FONTAINE DU ROC
Lot-et-Garonne | Dévillac
Herkomst van de informatie over deze camping:
Camping Chateau de Fonrives
Rives
Vanaf 710-34% = 465
Camping Du Bosc
Le Temple-sur-Lot
Vanaf 179-11% = 159
Camping Le Mouliat
Moncrabeau
Vanaf 549-10% = 494