CAMPING DOMAINE LABORDE

4 Sterren Camping
Naturistencamping
Paulhiac | Nieuw-Aquitanië
Plaats vanaf : 39
Huur vanaf : 616

In Paulhiac deze naturistische camping 4 sterren van 125 plaatsen biedt chalets, mobilhomes, tentbungalows en accommodatie voor gehandicapten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een overdekt zwembad met een peuterbad voor kinderen in een waterglijbaan, georganiseerde activiteiten en een kinderclub. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant, een supermarkt, een spa/jacuzzi, een sauna/stoombad en massage diensten. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een parkeerzone met een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.

20/04 - 29/09
Duits,Engels,Frans,Nederlands
Charte France Espace Naturiste
Natustar

  • 125 Plastsen
  • Verplichte parking

  • 26 Chalets
  • 17 Mobilhomes
  • 6 Tentbungalows
  • 1 Accommodatie voor gehandicapten

  • Overdekt zwembad
  • Waterglijbaan
  • Meer/rivier zwemmen Accès direct
  • Waterfiets 10 km

  • Sportieve animatie
  • Volleybal
  • Basketbal
  • Fietsen 10 km
  • Tennis
  • Rijden 3 km
  • Vissen
  • Boogschieten

  • TV-kamer

  • Huur van kinderstoel & kinderbed
  • Mini-Club

  • Spa - Jacuzzi
  • Sauna - Hamam
  • Massage

  • Broodjeszaak - Snack

  • Zone voor campers

  • Sanitaire verwarmde faciliteiten

  • Camping-gas
  • Verhuur babystoelen/-bedjes

  • Post

CAMPING DOMAINE LABORDE
CAMPING DOMAINE LABORDE
Lot-et-Garonne | Paulhiac
Herkomst van de informatie over deze camping:
Camping Chateau de Fonrives
Rives
Vanaf 386-35% = 252
Camping Du Bosc
Le Temple-sur-Lot
Vanaf 179-11% = 159
Camping Le Mouliat
Moncrabeau
Vanaf 549-10% = 494