YELLOH! VILLAGE CHÂTEAU DE FONRIVES

5 Sterren Camping
Rives | Nieuw-Aquitanië
Plaats vanaf : 47
Huur vanaf : 1 029
Delen

In Rives deze camping 5 sterren van 141 plaatsen biedt chalets en mobilhomes te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een overdekt zwembad met een peuterbad voor kinderen in een waterglijbaan, georganiseerde activiteiten en een kinderclub. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant, een supermarkt, een spa/jacuzzi, een sauna/stoombad en massage diensten. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een parkeerzone met een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.

08/06 - 05/09
Engels,Frans,Nederlands,Spaans
Qualité Tourisme
Marvilla Parks by Homair

  • VACAF Goedkeuring

  • 141 Plastsen

  • 13 Chalets
  • 128 Mobilhomes

  • Overdekt zwembad
  • Waterglijbaan

  • Sportieve animatie
  • Sportzaal
  • Volleybal
  • Basketbal
  • Tennis
  • Vissen
  • Boogschieten

  • Minigolf

  • Speelplaats
  • Mini-Club
  • Kids-Club
  • Juniors-Club
  • Teens-Club

  • Spa - Jacuzzi
  • Sauna - Hamam
  • Massage

  • Broodjeszaak - Snack

  • Zone voor campers

  • Sanitaire verwarmde faciliteiten

  • Verhuur babystoelen/-bedjes

  • Telefooncabine
  • Post
  • Kranten
  • Internet

3.9/5

Opmerking:

De onderstaande beoordelingen zijn geleverd door geregistreerde kampeerders bij de service Google Local Guides.

Geschreven onder hun eigen verantwoordelijkheid, ze vertegenwoordigen op geen enkele manier officieel advies.

powered by Google

Laatste beoordelingen over YELLOH! VILLAGE CHÂTEAU DE FONRIVES

Arjan

Arjan

6 maanden geleden

5/5

Mooie camping nog wel wat kleine verbeter puntjes. Broodjes zijn te vroeg op. Na 9:30 is er vaak niets meer. Animatie zou wel in meerdere talen mogen. Verder erg mooie en schone camping.Met veel schaduw door de bomen wat er fijn is op de warme dagen.

Leo van Grunsven

Leo van Grunsven

8 maanden geleden

3/5

We zijn voor de derde keer op deze camping omdat hij zo leuk was... De dingen die deze camping speciaal maakten zijn verdwenen. Je kon er pijl en boog schieten, er was een acrobranche parcours en er waren optredens en soms zelfs een klein circus. Dat is allemaal afgeschaft.. er zijn wel meer luxe caravans bij gekomen in plaats van een groot deel van de campingplaatsen... We verbleven in de premium caravan wijk die nog steeds goed is..en het zwembad blijft natuurlijk zeer leuk voor de kinderen, zeker de eerste week van juli, daarna is het moeilijker om een plaatsje in de schaduw te hebben (andere jaren zo. nu waarschijnljjk ook omdat er heel veel nieuwe caravans zijn). Jammer dat er nu ook continue redelijk harde muziek afgespeeld wordt bij het zwembad (niet te luid hoor, gewoon net iets te hard om niet te storen). De omgeving is leuk met stadjes zoals villereal en Monpazier, leuke marktjes en fijne restaurantjes en veel kleurrijke zonnebloemvelden. Regio is de moeite waard om te bezoeken, de camping jammer genoeg niet meer zo leuk.Er is trouwens een Intermarche dichtbij die het boodschappen doen wel gemakkelijk maakt(het winkeltje op de camping is natuuelijk basic).

Durk Venema

Durk Venema

7 maanden geleden

5/5

Deze camping is nu veel beter dan de recensies overal weergeven. Veel nieuwe mobile homes incl vele luxe ( hadden wij ook via Eurocamp). Alles keurig netjes onderhouden op het park. Zwembad en glijbanen bieden veel vertier. Breed Amusementsprogramma ( Franstalig )en sporten kan op het voetbal en volleybalveld en bij de tafeltennistafels. De omgeving is echt prachtig ! Veel groen, heuvels, rivieren ( incl zwemmen in Dordogne ), schitterende historische dorpjes en stadjes, indrukwekkende kastelen en overal markten in de zomer.

Chieljan Nijman

Chieljan Nijman

7 maanden geleden

5/5

Een gezellig camping met vriendelijk personeel.Zwembad, bar en het winkeltje zijn goed. Het animatie team doet geweldig werk om iedereen het na zijn zin te krijgen.Kampeer plekken en huisjes zijn perfect.

Katia Staessens

Katia Staessens

8 maanden geleden

4/5

Mooie propere staancaravan met omheind terras, zeer goed met kleine kinderen.Leuke vakantie gehad.Enig minpuntje bij goed weer is het zwembad heel druk en te weinig ligstoelen.

Lot-et-Garonne | Rives
Herkomst van de informatie over deze camping:
Camping Chateau de Fonrives
Rives
Vanaf 273-31% = 189