CAMPING DE BERGOUGNE
Rives | Nieuw-Aquitanië
Plaats vanaf : 19,60€
Huur vanaf : 299€
In Rives deze camping 3 sterren van 44 plaatsen biedt tentbungalows, mobilhomes en chalets te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad. Bovendien vindt u als diensten een bar en een restaurant. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
01/05 - 30/09
- 44 Plastsen
- Watervoorziening
- 4 Tentbungalows
- 8 Mobilhomes
- 3 Chalets
- Voetbal
- Tennis 2 km
- Vissen
- Huur van kinderstoel & kinderbed
- Afvalopruiming
- Droogkast
Herkomst van de informatie over deze camping:
Camping Chateau de Fonrives
Rives Vanaf 556€-34% = 365€
Gesponsord door