CAMPING DES BASTIDES

4 Sterren Camping
Salles | Nieuw-Aquitanië
Plaats vanaf : 34,50
Huur vanaf : 525

In Salles deze camping 4 sterren van 107 plaatsen biedt tentbungalows, chalets, mobilhomes, yurts en kampeertenten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad met een peuterbad voor kinderen in een waterglijbaan, georganiseerde activiteiten en een kinderclub. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant, een supermarkt en massage diensten. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.

01/01 - 31/12, 01/01 - 31/12
Engels,Frans,Spaans
Welcome Campings

  • VACAF Goedkeuring

  • 107 Plastsen

  • 2 Tentbungalows
  • 3 Chalets
  • 9 Mobilhomes
  • 1 Yurt
  • 6 Kampeertenten

  • Waterglijbaan

  • Sportieve animatie
  • Basketbal

  • TV-kamer

  • Huur van kinderstoel & kinderbed
  • Mini-Club

  • Massage
  • Privé jacuzzi

  • Broodjeszaak - Snack

  • Sanitaire verwarmde faciliteiten
  • Sauna Hammam Jacuzzi

  • Verhuur babystoelen/-bedjes

  • Faciliteiten voor ruiters
  • Post
  • Internet

CAMPING DES BASTIDES
CAMPING DES BASTIDES
Lot-et-Garonne | Salles
Herkomst van de informatie over deze camping:
Camping Chateau de Fonrives
Rives
Vanaf 386-35% = 252
Camping Du Bosc
Le Temple-sur-Lot
Vanaf 179-11% = 159
Camping Le Mouliat
Moncrabeau
Vanaf 549-10% = 494