CAMPING DU DOMAINE DU SURGIÉ

Figeac | Occitanië
Plaats vanaf : 25
Huur vanaf : 565

In Figeac deze camping 3 sterren van 103 plaatsen biedt tentbungalows, chalets, mobilhomes, lodges & ecolodges en accommodatie voor gehandicapten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een verwarmd zwembad met een peuterbad voor kinderen in een waterglijbaan, georganiseerde activiteiten en een kinderclub. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een parkeerzone met een lozingszone. Huisdieren zijn gratis toegestaan.

01/05 - 30/09
Duits,Engels,Frans,Spaans
Camping Qualité

  • Gratis voor huisdieren

  • VACAF Goedkeuring

  • 103 Plastsen

  • 4 Tentbungalows
  • 4 Chalets
  • 16 Mobilhomes
  • 6 Lodges & Ecolodges
  • 1 Accommodatie voor gehandicapten
  • Vakantiehuizen

  • Waterglijbaan

  • Sportieve animatie
  • Volleybal
  • Basketbal
  • Fietsen
  • Tennis 2 km
  • Rijden 2 km
  • Vissen

  • TV-kamer

  • Huur van kinderstoel & kinderbed
  • Kids-Club
  • Juniors-Club
  • Teens-Club

  • Zone voor campers

  • Wasserij

  • Telefooncabine
  • Internet

CAMPING DU DOMAINE DU SURGIÉ
CAMPING DU DOMAINE DU SURGIÉ
Lot | Figeac
Herkomst van de informatie over deze camping:
Leyme
Vanaf 469-51% = 229
Vanaf 420-50% = 209
Puybrun
Vanaf 332-20% = 266
Vanaf 189-15% = 161