CAMPING DU DOMAINE DU SURGIÉ
Figeac | Occitanië
Plaats vanaf : 25€
Huur vanaf : 565€
In Figeac deze camping 3 sterren van 103 plaatsen biedt tentbungalows, chalets, mobilhomes, lodges & ecolodges en accommodatie voor gehandicapten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een verwarmd zwembad met een peuterbad voor kinderen in een waterglijbaan, georganiseerde activiteiten en een kinderclub. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een parkeerzone met een lozingszone. Huisdieren zijn gratis toegestaan.
01/05 - 30/09
Duits,Engels,Frans,Spaans
Camping Qualité
- Gratis voor huisdieren
- VACAF Goedkeuring
- 103 Plastsen
- Barbecue toegelaten
- 4 Tentbungalows
- 4 Chalets
- 16 Mobilhomes
- 6 Lodges & Ecolodges
- 1 Accommodatie voor gehandicapten
- Vakantiehuizen
- Verwarmd zwembad
- Waterglijbaan
- Sportieve animatie
- Basketbal
- Voetbal
- Fietsen
- Tennis 2 km
- Rijden 2 km
- Vissen
- Georganiseerde evenementen
- Avondanimatie
- TV-kamer
- Speelplaats
- Kids-Club
- Juniors-Club
- Teens-Club
- Zone voor campers
- Afvalopruiming
- Droogkast
- Wasserij
- Wasruimte
- Telefooncabine
- Internet
Herkomst van de informatie over deze camping:
Leyme Vanaf 385€-30% = 269€
Loupiac Vanaf 189€-15% = 161€
Vayrac Vanaf 214€-14% = 184€
Laval-de-Cère Vanaf 295€-9% = 269€
Gesponsord door