AIRE NATURELLE CHEZ FRANCIS

Natuurlijk kampeerterrein
Loupiac | Occitanië
Plaats vanaf : 13
Huur vanaf : 499

In Loupiac deze natuurlijk kampeerterrein van 25 plaatsen biedt chalets, mobilhomes en zigeunerwagens te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad met een peuterbad voor kinderen. Bovendien vindt u als diensten een bar. Voor campers is er een lozingszone. Huisdieren zijn gratis toegestaan.

01/05 - 01/10
Engels,Frans,Nederlands
Bienvenue à la Ferme, Stop Accueil Camping-car
Fédération des Campeurs Caravaniers et Camping-caristes

  • Gratis voor huisdieren

  • 25 Plastsen

  • 2 Chalets
  • 3 Mobilhomes
  • 2 Zigeunerwagens

  • Meer/rivier zwemmen 3 km

  • Huur van kinderstoel & kinderbed

  • Bevoorrading op de boerderij

  • Internet

4.3/5

Opmerking:

De onderstaande beoordelingen zijn geleverd door geregistreerde kampeerders bij de service Google Local Guides.

Geschreven onder hun eigen verantwoordelijkheid, ze vertegenwoordigen op geen enkele manier officieel advies.

powered by Google

Laatste beoordelingen over AIRE NATURELLE CHEZ FRANCIS

Anneke Denekamp

Anneke Denekamp

een jaar geleden

5/5

We hebben een paar heerlijke weken op deze camping doorgebracht. De rust, die we ervoeren, was weldadig. Dat hadden we net nodig. Een mooie omgeving. Het waren weken met zeer hoge temperaturen, dus onder de schitterende uitwaaierende bomen waren het prachtige plekken om in de schaduw te zitten. We zaten met onze tent onder en nabij een walnotenboom, een lindeboom en een esdoorn. De eigenaren, Malou en Francis zijn heel vriendelijk en gastvrij. Malou, een leuke, enthousiaste en creatieve vrouw en Francis een rustige man. Zoals wij deze weken ervoeren. Dank voor jullie mooie plek!

Johanneke Procee

Johanneke Procee

2 jaar geleden

1/5

Ik kan me in geen van onderstaande reviews vinden. Deze zijn duidelijk afkomstig van familieleden en dus niet onafhankelijk!De camping heeft een mooie website, maar de foto’s zijn énorm misleidend. Het zwembad ziet er groot en schoon uit, maar bij aankomst bleek het een verwaarloosd bad te zijn met onkruid tussen de tegels en bladeren in het zwembad. Wij hadden na een lange autorit en einde middag (met twee jonge kinderen) verheugd op een duik in het zwembad maar door de slechte staat hebben we daar geen gebruik van gemaakt.De kampeerplekken zitten in krappe nissen van nog geen 50m2. We hadden moeite om onze tent op te zetten, ook vanwege de oneffen ondergrond. Uiteindelijk bleken we ook nog op een mierennest te zitten dus binnen no time zat onze tent vol mieren.De camping heeft geen gemoedelijke sfeer, er is een klein centraal punt waar alle faciliteiten samenkomen; ‘receptie’, een bar, toiletten, douches, wastafels. Alles onder 1 overkapping en slecht onderhouden. Afwassen moet met koud water en als je ‘s avonds voor het slapengaan denkt een lekkere warme douche te kunnen nemen dan ben je hier ook op het verkeerde adres, want als de boiler op is dan heb je -zoals ik- gewoon een koude douche.We waren van plan om hier 7 nachten te verblijven, maar na 1 nacht hebben we onze spullen gepakt! Heel teleurstellend!!! We hadden ons enorm verheugd op dit verblijf maar het was echt een aanfluiting.

Klaas De Mol

Klaas De Mol

2 jaar geleden

5/5

Ontzettend fijne locatie, in een prachtig stukje Dordogne/De Lot, om met onze 2 zoontjes van 6 en 7 onze vakantie door te brengen. Wij zaten in 1 van de 2 "huisjes". Het huisje is voorzien van alles wat we nodig hadden: een keuken, zithoek, badkamer, apart toilet en 2 slaapkamers.De huisjes, maar ook de stacaravans, tenten en overige staanplaatsen, zijn heel vrij gelegen, waardoor je veel privacy ervaart.Het landgoed, waar de "camping" op ligt is heel mooi, met prachtige vergezichten, grote bomen, dieren (kippen, ganzen, konijnen, poezen), werkplaatsjes, oude tractortjes, etc. Daarnaast ook een fijn zwembad, ideaal voor de jongens na een dagtochtje.De gastvrouw en gastheer zijn heel prettig in de omgang; behulpzaam als het nodig is (de gastvrouw spreekt overigens NL en FR) en verder kan je vooral heerlijk in alle rust je eigen vakantie vieren...Echt een aanrader. Wij komen zeker terug!!

Anouk Moor

Anouk Moor

2 jaar geleden

5/5

Camping Chez Francis is een kleine, rustige, groene camping waar wij nu al een paar jaar met veel plezier naartoe gaan. Wij hebben met ons gezin (met 2 jongens) in één van de huisjes gezeten. Het is gezellig ingericht en je hebt alles wat je op vakantie nodig hebt. De kinderen zijn fan van het zwembad en kunnen verder lekker rondrennen en in het speeltuintje spelen. De broodservice is heel handig (en erg lekker brood!). Bij Malou en Francis kun je altijd terecht voor tips voor restaurants en leuke tochtjes en dorpjes in de omgeving. Minor detail: Lange mensen raad ik aan om te proberen het onderste huisje te boeken met het bed zonder voeteneind :-).

Robert Moor

Robert Moor

2 jaar geleden

5/5

Prachtige locatie! Rustig maar ook veel mogelijkheden om de mooie omgeving te verkennen. Malou en Francis zijn lieve en gastvrije mensen met veel kennis van de omgeving waardoor je op plekjes komt waar je anders niet zo snel aan zou denken. Mooie gite met woonkamer, 2 slaapkamers, keuken, douche en apart toilet. Heerlijke ontbijtjes geserveerd gekregen op ons terras. Het zwembad ligt er mooi bij op nog geen 100 meter lopen. En die sterrenhemels zijn betoverend! Daar kan Malou je trouwens alles over vertellen! We gaan hier zeker weer terugkomen!

AIRE NATURELLE CHEZ FRANCIS
AIRE NATURELLE CHEZ FRANCIS
Lot | Loupiac
Herkomst van de informatie over deze camping:
Vanaf 189-15% = 161