CAMPING DOMAINE SALINIÉ
Geclassificeerd niet
Montcabrier | Occitanië
In Montcabrier deze camping van 5 plaatsen biedt mobilhomes te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een parkeerzone. Huisdieren zijn gratis toegestaan.
02/04 - 31/10
Engels,Frans,Spaans
Stop Accueil Camping-car
Fédération des Campeurs Caravaniers et Camping-caristes
- Gratis voor huisdieren
- VACAF Goedkeuring
- 5 Plastsen
- Barbecue toegelaten
- 4 Mobilhomes
- Vakantiehuizen
- Meer/rivier zwemmen 5 km
- Waterfiets 10 km
- Kano - Kajak 5 km
- Fietsen 10 km
- Tennis 2 km
- Rijden 10 km
- Vissen 3 km
- Golf 3 km
- Zone voor campers
- Sanitaire verwarmde faciliteiten
- Wasruimte
- Post
- Internet
- Faciliteiten voor ruiters
Herkomst van de informatie over deze camping:
Camping Maeva Respire Domaine de La Serre
Ariège - Aigues-Vives Vanaf 612€-74% = 159€
camping maeva Escapades Les Lacs d'Armagnac
Gers - Bretagne-d'Armagnac Vanaf 430€-56% = 189€
Camping maeva Escapades Le Domaine du Cèdre
Tarn - Rivières Vanaf 371€-50% = 186€
Camping RCN Val de Cantobre
Aveyron - Nant Vanaf 466€-20% = 373€
Camping de la Besse
Ariège - Camon Vanaf 294€-20% = 235€
Gesponsord door