CAMPING LES TILLEULS

Rocamadour | Occitanië
Plaats vanaf : 18
Huur vanaf : 530

In Rocamadour deze camping 3 sterren van 15 plaatsen biedt chalets, mobilhomes en zigeunerwagens te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een verwarmd zwembad met een peuterbad voor kinderen en georganiseerde activiteiten. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een parkeerzone met een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.

03/04 - 04/11
Stop Accueil Camping-car
Camping Travel Club, Fédération des Campeurs Caravaniers et Camping-caristes, Fédération Nationale de l’Hôtellerie de Plein Air, Gitotel

  • 15 Plastsen
  • Afvloeiing water

  • 4 Chalets
  • 14 Mobilhomes
  • 2 Zigeunerwagens

  • Meer/rivier zwemmen 10 km
  • Kano - Kajak 10 km

  • Basketbal
  • Fietsen 5 km
  • Tennis 5 km
  • Rijden 1,5 km
  • Vissen 5 km
  • Bowling <= 25km
  • Golf <= 25km

  • TV-kamer

  • Huur van kinderstoel & kinderbed

  • Zone voor campers

  • Sanitaire verwarmde faciliteiten

  • Verhuur babystoelen/-bedjes

  • Post
  • Internet
  • Verhuur Brandkast

CAMPING LES TILLEULS
CAMPING LES TILLEULS
Lot | Rocamadour
Herkomst van de informatie over deze camping:
Leyme
Vanaf 469-51% = 229
Vanaf 420-50% = 209
Puybrun
Vanaf 332-20% = 266
Vanaf 189-15% = 161