CAMPING LE ROC
Rocamadour | Occitanië
Plaats vanaf : 27,18€
Huur vanaf : 750€
In Rocamadour deze camping 3 sterren van 54 plaatsen biedt chalets en mobilhomes te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad met een peuterbad voor kinderen en georganiseerde activiteiten. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een parkeerzone met een lozingszone. Huisdieren zijn gratis toegestaan.
01/04 - 01/11
Engels,Frans,Spaans
Camping Qualité, Qualité Tourisme, Stop Accueil Camping-car
- Gratis voor huisdieren
- 54 Plastsen
- Watervoorziening
- Afvloeiing water
- Barbecue toegelaten
- 8 Chalets
- 4 Mobilhomes
- Tennis 1 km
- Vissen 10 km
- Georganiseerde evenementen
- Avondanimatie
- Speelzaal
- TV-kamer
- Huur van kinderstoel & kinderbed
- Zone voor campers
- Afvalopruiming
- Sanitaire verwarmde faciliteiten
- Wasruimte
- Telefooncabine
- Post
Herkomst van de informatie over deze camping:
Leyme Vanaf 385€-30% = 269€
Loupiac Vanaf 189€-15% = 161€
Vayrac Vanaf 214€-14% = 184€
Laval-de-Cère Vanaf 295€-9% = 269€
Gesponsord door