CAMPING LE MOULIN DU BEL-AIR

Saint-Germain-du-Bel-Air | Occitanië
Plaats vanaf : 21,50
Huur vanaf : 199

In Saint-Germain-du-Bel-Air deze camping 3 sterren van 92 plaatsen biedt mobilhomes, chalets, lodges & ecolodges en kampeertenten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een verwarmd zwembad met een peuterbad voor kinderen, georganiseerde activiteiten en een kinderclub. Bovendien vindt u als diensten een bar en een restaurant. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.

05/04 - 22/09
Qualité Tourisme
C'est Si Bon

  • 92 Plastsen
  • Afvloeiing water

  • 3 Mobilhomes
  • 15 Chalets
  • 4 Lodges & Ecolodges
  • 2 Kampeertenten

  • Sportieve animatie
  • Volleybal
  • Fietsen
  • Tennis
  • Rijden 10 km
  • Vissen
  • Golf 20 km

  • TV-kamer
  • Minigolf

  • Speelplaats
  • Mini-Club

  • Verhuur babystoelen/-bedjes

CAMPING LE MOULIN DU BEL-AIR
CAMPING LE MOULIN DU BEL-AIR
Lot | Saint-Germain-du-Bel-Air
Herkomst van de informatie over deze camping:
Puybrun
Vanaf 574-20% = 459
Vanaf 189-15% = 161
Vayrac
Vanaf 214-14% = 184
Vanaf 295-9% = 269