CAMPING LES GRAVES

Saint-Pierre-Lafeuille | Occitanië
Plaats vanaf : 23,50
Huur vanaf : 420

In Saint-Pierre-Lafeuille deze camping 3 sterren van 38 plaatsen biedt chalets, mobilhomes en lichte recreatiewoningen te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad met een peuterbad voor kinderen. Bovendien vindt u als diensten een restaurant. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.

01/04 - 31/10

  • 38 Plastsen

  • 2 Chalets
  • 8 Mobilhomes
  • 2 Lichte recreatiewoningen
  • B§B

  • Tennis 3,5 km
  • Rijden 10 km
  • Vissen 10 km

  • Huur van kinderstoel & kinderbed

  • Bed & Breakfast

CAMPING LES GRAVES
CAMPING LES GRAVES
Lot | Saint-Pierre-Lafeuille
Herkomst van de informatie over deze camping:
Leyme
Vanaf 469-51% = 229
Vanaf 420-50% = 209
Puybrun
Vanaf 332-20% = 266
Vanaf 189-15% = 161