CAMPING QUERCY VACANCES
4 Sterren Camping
Saint-Pierre-Lafeuille | Occitanië
Plaats vanaf : 18€
Huur vanaf : 250€
In Saint-Pierre-Lafeuille deze camping 4 sterren van 50 plaatsen biedt tentbungalows, chalets, mobilhomes en boomhutten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad met een peuterbad voor kinderen, georganiseerde activiteiten en een kinderclub. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant en een sauna/stoombad. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
01/04 - 30/09
Camping Qualité
- 50 Plastsen
- Barbecue toegelaten
- 3 Tentbungalows
- 6 Chalets
- 20 Mobilhomes
- 2 Boomhutten
- Sportieve animatie
- Basketbal
- Boogschieten
- Georganiseerde evenementen
- Avondanimatie
- Speelzaal
- Huur van kinderstoel & kinderbed
- Mini-Club
- Sauna - Hamam
- Post
Herkomst van de informatie over deze camping:
Leyme Vanaf 385€-30% = 269€
Loupiac Vanaf 189€-15% = 161€
Vayrac Vanaf 214€-14% = 184€
Laval-de-Cère Vanaf 295€-9% = 269€
Gesponsord door