CAMPING DU TOLERME
Sénaillac-Latronquière | Occitanië
Plaats vanaf : 8€
Huur vanaf : 340€
In Sénaillac-Latronquière deze camping 3 sterren van 16 plaatsen biedt tentbungalows en mobilhomes te huur aan. Bovendien vindt u als diensten een bar en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
30/04 - 06/09
- 16 Plastsen
- Barbecue toegelaten
- 1 Tentbungalow
- 5 Mobilhomes
- Meer/rivier zwemmen 200 m
- Waterfiets 200 m
- Zeilboot 200 m
- Vissen 100 m
- Speelzaal
- TV-kamer
- Huur van kinderstoel & kinderbed
- Droogkast
Herkomst van de informatie over deze camping:
Leyme Vanaf 385€-30% = 269€
Loupiac Vanaf 189€-15% = 161€
Vayrac Vanaf 214€-14% = 184€
Puybrun Vanaf 528€-10% = 475€
Laval-de-Cère Vanaf 295€-9% = 269€
Gesponsord door