CAMPING LA PAILLE BASSE
5 Sterren Camping
Souillac | Occitanië
Plaats vanaf : 43€
Huur vanaf : 875€
In Souillac deze camping 5 sterren van 288 plaatsen biedt chalets, mobilhomes, kampeertenten, tentbungalows en accommodatie voor gehandicapten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad met een peuterbad voor kinderen in een waterglijbaan, georganiseerde activiteiten en een kinderclub. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
09/04 - 17/09
Duits,Engels,Frans,Nederlands,Spaans
Qualité Tourisme
- Travellers cheque aanvaard
- 288 Plastsen
- Watervoorziening
- Afvloeiing water
- 26 Chalets
- 108 Mobilhomes
- 4 Kampeertenten
- 5 Tentbungalows
- 1 Accommodatie voor gehandicapten
- Waterglijbaan
- Waterspelen
- Meer/rivier zwemmen 10 km
- Waterfiets <= 25km
- Waterskiën <= 25km
- Kano - Kajak 10 km
- Sportieve animatie
- Basketbal
- Voetbal
- Fietsen 10 km
- Tennis
- Rijden 10 km
- Vissen 10 km
- Bowling <= 25km
- Golf 5 km
- Georganiseerde evenementen
- Avondanimatie
- Speelzaal
- TV-kamer
- Huur van kinderstoel & kinderbed
- Mini-Club
- Afvalopruiming
- Sanitaire verwarmde faciliteiten
- Droogkast
- Wasruimte
- Camping-gas
- Telefooncabine
- Post
- Kranten
- Wisselbureau
- Internet
- Verhuur Brandkast
Herkomst van de informatie over deze camping:
Leyme Vanaf 385€-30% = 269€
Loupiac Vanaf 189€-15% = 161€
Vayrac Vanaf 214€-14% = 184€
Puybrun Vanaf 528€-10% = 475€
Laval-de-Cère Vanaf 295€-9% = 269€
Gesponsord door