CAMPING LA PAILLE BASSE

5 Sterren Camping
Souillac | Occitanië
Plaats vanaf :  43
Huur vanaf :  875
Delen

In Souillac deze camping 5 sterren van 288 plaatsen biedt chalets, mobilhomes, kampeertenten, tentbungalows en accommodatie voor gehandicapten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad met een peuterbad voor kinderen in een waterglijbaan, georganiseerde activiteiten en een kinderclub. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.

09/04 - 17/09
Duits,Engels,Frans,Nederlands,Spaans
Destination d'excellence

  • Travellers cheque aanvaard

  • 288 Plastsen
  • Afvloeiing water

  • 26 Chalets
  • 108 Mobilhomes
  • 4 Kampeertenten
  • 5 Tentbungalows
  • 1 Accommodatie voor gehandicapten

  • Waterglijbaan
  • Waterspelen
  • Meer/rivier zwemmen 10 km
  • Waterfiets <= 25km
  • Waterskiën <= 25km
  • Kano - Kajak 10 km

  • Sportieve animatie
  • Volleybal
  • Basketbal
  • Fietsen 10 km
  • Tennis
  • Rijden 10 km
  • Vissen 10 km
  • Bowling <= 25km
  • Golf 5 km

  • TV-kamer

  • Speelplaats
  • Mini-Club

  • Sanitaire verwarmde faciliteiten

  • Camping-gas

  • Telefooncabine
  • Post
  • Kranten
  • Wisselbureau
  • Internet
  • Verhuur Brandkast

CAMPING LA PAILLE BASSE
Lot | Souillac
Herkomst van de informatie over deze camping:
Vanaf 300 -44% = 169
Camping Maeva Escapade Les Trois Sources
Sousceyrac
Vanaf 256 -30% = 179
Village du Port
Saint-Sozy
Vanaf 275 -23% = 211
Camping Sites et Paysages - Le Ventoulou
Thégra
Vanaf 218 -20% = 174
Vanaf 220 -20% = 176
Camping Sunelia - Le Sequoia
Payrac
Vanaf 245 -19% = 198