CAMPING LE RÊVE

Le Vigan | Occitanië
Plaats vanaf :  27
Huur vanaf :  950
Delen

In Le Vigan deze camping 3 sterren van 48 plaatsen biedt chalets, lodges & ecolodges, hutten on palen en kampeertenten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een verwarmd zwembad met een peuterbad voor kinderen en georganiseerde activiteiten. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.

03/04 - 30/09
Duits,Engels,Frans,Nederlands
La Clef Verte
La Via Natura

  • VACAF Goedkeuring

  • 48 Plastsen
  • Verplichte parking

  • 4 Chalets
  • 3 Lodges & Ecolodges
  • 3 Hutten on palen
  • 2 Kampeertenten

  • Volleybal
  • Fietsen
  • Rijden 10 km
  • Vissen 5 km
  • Golf 20 km

  • Speelplaats
  • Huur van kinderstoel & kinderbed

  • Verhuur babystoelen/-bedjes

  • Verhuur Brandkast
  • Laadstation voor elektrische auto's

CAMPING LE RÊVE
Lot | Le Vigan
Herkomst van de informatie over deze camping:
Vanaf 300 -44% = 169
Camping Maeva Escapade Les Trois Sources
Sousceyrac
Vanaf 256 -30% = 179
Village du Port
Saint-Sozy
Vanaf 275 -23% = 211
Camping Sites et Paysages - Le Ventoulou
Thégra
Vanaf 218 -20% = 174
Vanaf 220 -20% = 176
Camping Sunelia - Le Sequoia
Payrac
Vanaf 245 -19% = 198