CAMPING LE RÊVE

Le Vigan | Occitanië
Plaats vanaf : 28
Huur vanaf : 679

In Le Vigan deze camping 3 sterren van 50 plaatsen biedt chalets, lodges & ecolodges, hutten on palen en kampeertenten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een verwarmd zwembad met een peuterbad voor kinderen en georganiseerde activiteiten. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant, een supermarkt en massage diensten. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.

27/04 - 21/09
Duits,Engels,Frans,Nederlands
La Clef Verte
La Via Natura

  • VACAF Goedkeuring

  • 50 Plastsen

  • 4 Chalets
  • 3 Lodges & Ecolodges
  • 3 Hutten on palen
  • 2 Kampeertenten

  • Volleybal
  • Fietsen
  • Rijden 10 km
  • Vissen 5 km

  • Speelplaats

  • Massage

  • Verhuur babystoelen/-bedjes

CAMPING LE RÊVE
CAMPING LE RÊVE
Lot | Le Vigan
Herkomst van de informatie over deze camping:
Puybrun
Vanaf 574-20% = 459
Vanaf 189-15% = 161
Vayrac
Vanaf 214-14% = 184
Vanaf 295-9% = 269