CAMPING LE RÊVE
Le Vigan | Occitanië
Plaats vanaf : 27€
Huur vanaf : 950€
In Le Vigan deze camping 3 sterren van 48 plaatsen biedt chalets, lodges & ecolodges, hutten on palen en kampeertenten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een verwarmd zwembad met een peuterbad voor kinderen en georganiseerde activiteiten. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
03/04 - 30/09
Duits,Engels,Frans,Nederlands
La Clef Verte
La Via Natura
- VACAF Goedkeuring
- 48 Plastsen
- Verplichte parking
- 4 Chalets
- 3 Lodges & Ecolodges
- 3 Hutten on palen
- 2 Kampeertenten
- Verwarmd zwembad
- Voetbal
- Fietsen
- Rijden 10 km
- Vissen 5 km
- Golf 20 km
- Georganiseerde evenementen
- Speelplaats
- Huur van kinderstoel & kinderbed
- Afvalopruiming
- Droogkast
- Wasruimte
- Verhuur babystoelen/-bedjes
- Verhuur Brandkast
- Laadstation voor elektrische auto's
Herkomst van de informatie over deze camping:
Vanaf
300€
-44% =
169€
Camping Maeva Escapade Les Trois Sources
Sousceyrac
Vanaf
256€
-30% =
179€
Village du Port
Saint-Sozy
Vanaf
275€
-23% =
211€
Camping Sites et Paysages - Le Ventoulou
Thégra
Vanaf
218€
-20% =
174€
Vanaf
220€
-20% =
176€
Camping Sunelia - Le Sequoia
Payrac
Vanaf
245€
-19% =
198€
Gesponsord door