CAMPING MOULIN DE CAMPECH

Villefranche-du-Queyran | Nieuw-Aquitanië
Plaats vanaf : 33

<p>Gelegen in een 16e-eeuwse watermolen, is de <u><strong>Moulin de Campech</strong></u> een <strong>rustige en schilderachtige camping</strong> in het hart van een bos in Lot-et-Garonne.</p>

<p>Deze <strong>3-sterren camping</strong>, zonder huuraccommodaties, biedt u <strong>ruime grasvelden</strong> in de schaduw, halfschaduw of volle zon voor uw tent, caravan of camper, inclusief 2 gestabiliseerde plaatsen voor zware voertuigen.<br />
<br />
Het is een <strong>vredige plek</strong> die u de mogelijkheid biedt om te genieten van de omringende natuur voor ontspanning en ontsnapping tijdens uw vakantie of voor een eenvoudige tussenstop. Het is ook het <strong>ideale startpunt voor fietsers en wandelaars</strong> die deze prachtige regio in het zuidwesten en het Landesbos willen verkennen.<br />
<br />
Voor uw vrije tijd, naast de talrijke toeristische en culturele bezienswaardigheden in de regio, kunt u ontspannen in het <strong>verwarmde zwembad</strong>. Vissers kunnen hun favoriete hobby uitoefenen in het <strong>kleine privé vismeer</strong> dat de molen omringt.<br />
<br />
Aan de dienstenkant is er een <strong>bar-restaurant</strong> met een <strong>wifi-hotspot</strong> en een brooddepot. U vindt alle nodige winkels voor uw verblijf in de buurt van de camping.</p>

05/05 - 22/09

  • 46 Plastsen

  • Geen verhuur

  • Fietsen 15 km
  • Vissen
  • Golf 15 km

  • Telefooncabine
  • Post

4.4/5

Opmerking:

De onderstaande beoordelingen zijn geleverd door geregistreerde kampeerders bij de service Google Local Guides.

Geschreven onder hun eigen verantwoordelijkheid, ze vertegenwoordigen op geen enkele manier officieel advies.

powered by Google

Laatste beoordelingen over CAMPING MOULIN DE CAMPECH

Klaas van der lek

Klaas van der lek

7 maanden geleden

4/5

Mooie, groene prima camping aan een meertje waar je kunt vissen. Heel vriendelijke ontvangst door Sue en George. Genieten van haar kookkunsten in het restaurantje op de camping.

Hanneke van Swaaij

Hanneke van Swaaij

7 maanden geleden

5/5

Leuke, rustige camping.Prima sanitair.Vriendelijke ontvangst en mogelijkheid om s avonds op de camping te eten.

Nico van Gijtenbeek

Nico van Gijtenbeek

7 maanden geleden

5/5

Wat een leuke camping met aardige Engelse mensen, zwembad, mooie plekken en een romantisch restaurant aan de vijver.

Marius Tielen

Marius Tielen

5 jaar geleden

4/5

Mooi gelegen camping met veel groen en kleurige bloemen. Hartelijke ontvangst van Engelse eigenaren. Sanitair is enigszins gedateerd, maar schoon en functioneel. Prima voor een overnachting.

Sylvain Cribier

Sylvain Cribier

5 maanden geleden

5/5

Na een middag rijden in de hitte waren we op zoek naar een rustige, schaduwrijke en ontspannende plek. Won! Zeer mooie camping, goed onderhouden, mooie plaatsen in de schaduw, schone toiletten, beekje, meer en mooi zwembad.We hebben daar ook heel goed gegeten voor een zeer redelijke prijs.Ik raad deze plek aan aan iedereen die op zoek is naar rust, groen en rust.De ontvangst is zeer prettig, er wordt alles aan gedaan om de bewoners zich daar goed te laten voelen.

vidéo
CAMPING MOULIN DE CAMPECH
Lot-et-Garonne | Villefranche-du-Queyran
Herkomst van de informatie over deze camping: