CAMPING MOULIN DE CAMPECH

Villefranche-du-Queyran | Nieuw-Aquitanië
Plaats vanaf :  36,50
Delen

Gelegen in een 16e-eeuwse watermolen, is de Moulin de Campech een rustige en schilderachtige camping in het hart van een bos in Lot-et-Garonne.

Deze 3-sterren camping, zonder huuraccommodaties, biedt u ruime grasvelden in de schaduw, halfschaduw of volle zon voor uw tent, caravan of camper, inclusief 2 gestabiliseerde plaatsen voor zware voertuigen.

Het is een vredige plek die u de mogelijkheid biedt om te genieten van de omringende natuur voor ontspanning en ontsnapping tijdens uw vakantie of voor een eenvoudige tussenstop. Het is ook het ideale startpunt voor fietsers en wandelaars die deze prachtige regio in het zuidwesten en het Landesbos willen verkennen.

Voor uw vrije tijd, naast de talrijke toeristische en culturele bezienswaardigheden in de regio, kunt u ontspannen in het zwembad. Vissers kunnen hun favoriete hobby uitoefenen in het kleine privé vismeer dat de molen omringt.

Aan de dienstenkant is er een bar-restaurant met een wifi-hotspot en een brooddepot. U vindt alle nodige winkels voor uw verblijf in de buurt van de camping.

05/05 - 22/09

  • 46 Plastsen

  • Geen verhuur

  • Fietsen 15 km
  • Vissen
  • Golf 15 km

  • Telefooncabine
  • Post

vidéo
CAMPING MOULIN DE CAMPECH
Lot-et-Garonne | Villefranche-du-Queyran
Herkomst van de informatie over deze camping: