CAMPING LA TUQUE
Bélaye | Occitanië
Plaats vanaf : 35,75€
Huur vanaf : 745€
In Bélaye deze camping 3 sterren van 75 plaatsen biedt chalets, mobilhomes en lodges & ecolodges te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad met een peuterbad voor kinderen in een waterglijbaan en georganiseerde activiteiten. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten, maar niet toegestaan in verhuuraccommodaties.
09/05 - 01/11
La Clef Verte
- Zijn niet toegestaan binnen in de verhuur
- 75 Plastsen
- Verplichte parking
- 2 Chalets
- 13 Mobilhomes
- 9 Lodges & Ecolodges
- Waterglijbaan
- Meer/rivier zwemmen 10 km
- Waterfiets
- Kano - Kajak 5 km
- Sportieve animatie
- Basketbal
- Voetbal
- Fietsen
- Tennis
- Rijden 4 km
- Vissen 10 km
- Georganiseerde evenementen
- Minigolf
- Speelplaats
- Droogkast
- Camping-gas
- Post
- Faciliteiten voor ruiters
Herkomst van de informatie over deze camping:
Vanaf
300€
-44% =
169€
Camping Maeva Escapade Les Trois Sources
Sousceyrac
Vanaf
256€
-30% =
179€
Camping Sites et Paysages - Le Ventoulou
Thégra
Vanaf
218€
-20% =
174€
Vanaf
220€
-20% =
176€
Camping Sunelia - Le Sequoia
Payrac
Vanaf
245€
-19% =
198€
Village du Port
Saint-Sozy
Vanaf
275€
-16% =
232€
Gesponsord door