CAMPING LA TUQUE

Bélaye | Occitanië
Plaats vanaf : 35,75
Huur vanaf : 745

In Bélaye deze camping 3 sterren van 75 plaatsen biedt chalets, mobilhomes en lodges & ecolodges te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad met een peuterbad voor kinderen in een waterglijbaan en georganiseerde activiteiten. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten, maar niet toegestaan in verhuuraccommodaties.

09/05 - 14/09
Duits,Engels,Frans,Nederlands
La Clef Verte

  • Zijn niet toegestaan binnen in de verhuur

  • 75 Plastsen
  • Verplichte parking

  • 2 Chalets
  • 13 Mobilhomes
  • 9 Lodges & Ecolodges

  • Waterglijbaan
  • Meer/rivier zwemmen 10 km
  • Waterfiets
  • Kano - Kajak 5 km

  • Sportieve animatie
  • Volleybal
  • Basketbal
  • Fietsen
  • Tennis
  • Rijden 4 km
  • Vissen 10 km

  • Minigolf

  • Huur van kinderstoel & kinderbed

  • Camping-gas

  • Post

CAMPING LA TUQUE
CAMPING LA TUQUE
Lot | Bélaye
Herkomst van de informatie over deze camping:
Camping Domaine de la Paille Basse
Souillac
Vanaf 539-78% = 119
Vanaf 295-46% = 159
Leyme
Vanaf 385-30% = 269
Camping Quercy Vacances
Saint-Pierre-Lafeuille
Vanaf 382-25% = 286
Camping Rivieres de Cabessut
Cahors
Vanaf 571-20% = 457
Puybrun
Vanaf 329-20% = 263