CAMPING KOAWA LES REFLETS DU QUERCY

4 Sterren Camping
Crayssac | Occitanië
Plaats vanaf : 25
Huur vanaf : 910

In Crayssac deze camping 4 sterren van 41 plaatsen biedt geen huuraccommodatie. Op het gebied van recreatie biedt het een verwarmd zwembad met een peuterbad voor kinderen, georganiseerde activiteiten en een kinderclub. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.

07/04 - 01/10
Engels,Frans,Spaans
Koawa Vacances

  • 41 Plastsen

  • Geen verhuur

  • Meer/rivier zwemmen 5 km
  • Waterfiets 5 km

  • Sportieve animatie
  • Volleybal
  • Basketbal
  • Fietsen
  • Tennis
  • Rijden 10 km
  • Vissen 5 km

  • Speelplaats
  • Mini-Club

  • Internet

Lot | Crayssac
Herkomst van de informatie over deze camping:
Puybrun
Vanaf 574-20% = 459
Vanaf 189-15% = 161
Vayrac
Vanaf 214-14% = 184
Vanaf 295-9% = 269