CAMPING KOAWA LES REFLETS DU QUERCY
4 Sterren Camping
Crayssac | Occitanië
Plaats vanaf : 25€
Huur vanaf : 910€
In Crayssac deze camping 4 sterren van 41 plaatsen biedt geen huuraccommodatie. Op het gebied van recreatie biedt het een verwarmd zwembad met een peuterbad voor kinderen, georganiseerde activiteiten en een kinderclub. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
07/04 - 01/10
Engels,Frans,Spaans
Koawa Vacances
- 41 Plastsen
- Barbecue toegelaten
- Geen verhuur
- Verwarmd zwembad
- Meer/rivier zwemmen 5 km
- Waterfiets 5 km
- Sportieve animatie
- Basketbal
- Voetbal
- Fietsen
- Tennis
- Rijden 10 km
- Vissen 5 km
- Georganiseerde evenementen
- Avondanimatie
- Huur van kinderstoel & kinderbed
- Mini-Club
- Afvalopruiming
- Droogkast
- Internet
Herkomst van de informatie over deze camping:
Leyme Vanaf 385€-30% = 269€
Loupiac Vanaf 189€-15% = 161€
Vayrac Vanaf 214€-14% = 184€
Laval-de-Cère Vanaf 295€-9% = 269€
Gesponsord door