CAMPING DU PORT
Creysse | Occitanië
Plaats vanaf : 29,70€
Huur vanaf : 590€
In Creysse deze camping 3 sterren van 86 plaatsen biedt tentbungalows, lodges & ecolodges, chalets, kampeertenten en hutten on palen te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad en georganiseerde activiteiten. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
20/04 - 30/09
Camping Qualité, Hébergement Pêche
- 86 Plastsen
- Watervoorziening
- Barbecue toegelaten
- 4 Tentbungalows
- 4 Lodges & Ecolodges
- 4 Chalets
- 2 Kampeertenten
- 4 Hutten on palen
- Meer/rivier zwemmen Accès direct
- Kano - Kajak
- Sportieve animatie
- Tennis 3 km
- Rijden 1 km
- Vissen
- Avondanimatie
- Speelzaal
- TV-kamer
- Huur van kinderstoel & kinderbed
- Post
Herkomst van de informatie over deze camping:
Leyme Vanaf 385€-30% = 269€
Loupiac Vanaf 189€-15% = 161€
Vayrac Vanaf 214€-14% = 184€
Puybrun Vanaf 528€-10% = 475€
Laval-de-Cère Vanaf 295€-9% = 269€
Gesponsord door