CAMPING RUISSEAU DU TREIL
Larnagol | Occitanië
Plaats vanaf : 20€
Huur vanaf : 375€
In Larnagol deze camping 3 sterren van 47 plaatsen biedt tentbungalows, caravans en mobilhomes te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad. Bovendien vindt u als diensten een bar en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten, maar niet toegestaan in verhuuraccommodaties.
08/05 - 08/09
- Zijn niet toegestaan binnen in de verhuur
- 47 Plastsen
- Watervoorziening
- Afvloeiing water
- Barbecue toegelaten
- 1 Tentbungalow
- 1 Caravan
- 1 Mobilhome
- Meer/rivier zwemmen 200 m
- Waterfiets 4 km
- Waterskiën 10 km
- Kano - Kajak 1 km
- Basketbal
- Voetbal
- Fietsen
- Tennis 1 km
- Rijden 3 km
- Vissen
- Speelzaal
- TV-kamer
- Huur van kinderstoel & kinderbed
- Faciliteiten voor ruiters
Herkomst van de informatie over deze camping:
Leyme Vanaf 385€-30% = 269€
Loupiac Vanaf 189€-15% = 161€
Vayrac Vanaf 214€-14% = 184€
Puybrun Vanaf 528€-10% = 475€
Laval-de-Cère Vanaf 295€-9% = 269€
Gesponsord door