CAMPING L'ÉVASION
4 Sterren Camping
Puy-l'Évêque | Occitanië
Plaats vanaf : 30€
Huur vanaf : 640€
In Puy-l'Évêque deze camping 4 sterren van 95 plaatsen biedt bungalows, chalets, mobilhomes en lodges & ecolodges te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een verwarmd zwembad met een peuterbad voor kinderen in een waterglijbaan, georganiseerde activiteiten en een kinderclub. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant en een supermarkt. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
01/05 - 10/09
Fédération des Campeurs Caravaniers et Camping-caristes, Fédération Nationale de l’Hôtellerie de Plein Air, Mondiapic & LVP
- VACAF Goedkeuring
- 95 Plastsen
- Watervoorziening
- 9 Bungalows
- 40 Chalets
- 12 Mobilhomes
- 5 Lodges & Ecolodges
- Verwarmd zwembad
- Waterglijbaan
- Meer/rivier zwemmen 10 km
- Waterfiets 3 km
- Kano - Kajak 3 km
- Sportieve animatie
- Sportzaal
- Basketbal
- Voetbal
- Fietsen 3 km
- Tennis
- Rijden
- Vissen 3 km
- Georganiseerde evenementen
- Avondanimatie
- Speelzaal
- TV-kamer
- Speelplaats
- Mini-Club
- Droogkast
- Wasruimte
- Verhuur babystoelen/-bedjes
Herkomst van de informatie over deze camping:
Vanaf
300€
-44% =
169€
Camping Maeva Escapade Les Trois Sources
Sousceyrac
Vanaf
256€
-30% =
179€
Vanaf
220€
-20% =
176€
Camping Sites et Paysages - Le Ventoulou
Thégra
Vanaf
218€
-20% =
174€
Camping Sunelia - Le Sequoia
Payrac
Vanaf
245€
-19% =
198€
Village du Port
Saint-Sozy
Vanaf
275€
-16% =
232€
Gesponsord door