Topkeuze
CHÂTEAU DE TERMES

CHÂTEAU DE TERMES

Residentieel ontspanningspark - 4 Sterren
Saint-Denis-lès-Martel | Occitanië
Huur vanaf : 1 080

Het Château de Termes, verscholen in de rustige Vallei van de Dordogne in Occitanië, biedt een idyllisch toevluchtsoord voor vakantiegangers. Ver weg van de drukte van grote toeristische structuren, strekt dit 3 hectare grote landgoed zich uit in een ongerepte natuurlijke omgeving, waardoor gasten zich volledig kunnen onderdompelen in de rust van Quercy Périgord.

Deze 4-sterren Residentieel Vrijetijdspark (PRL) biedt slechts 10 accommodaties voor 4 tot 5 personen met overdekte terrassen op de begane grond zonder inkijk, een huisje voor 6 tot 8 personen met een groot terras, en 4 houten cabine-chalets gelegen bovenaan het park, waarbij rust gegarandeerd is in de schaduw van de truffeleiken. Daarnaast omvat het Château de Termes appartementen in het kasteel met uitzonderlijk panoramisch uitzicht, evenals een gastenkamer (voormalige duiventil van het kasteelwatertoren).

Voor het welzijn van zijn bezoekers biedt het Château de Termes prachtige faciliteiten en diensten, waaronder een groot verwarmd zwembad, een spa, een traditionele sauna, een fitnessruimte, een speelkamer, en zelfs een schoonheidsspecialiste beschikbaar op afspraak. Het park is uitgerust met een trampoline, een tafeltennistafel, een badmintonveld, een half-court, een multisportveld, een jeu de boulesbaan, evenals speeltuinen voor kinderen. Een vergaderruimte is ook beschikbaar voor uw seminars, bruiloften, verjaardagen, of andere bijeenkomsten van familie of vrienden.

Op het gebied van sportieve activiteiten biedt deze accommodatie verhuur van elektrische mountainbikes, ideaal om de omgeving te verkennen. Voor joggers leidt een gemarkeerd 10 km lang pad door het bos en biedt prachtige panorama's. Motor- en mountainbikeliefhebbers kunnen begeleide circuits genieten, terwijl paardrijtochten of wandelingen langs de rivieroever ook worden aangeboden.

Het Château de Termes onderscheidt zich niet alleen door zijn prachtige omgeving, maar ook door zijn nabijheid van uitzonderlijke culturele en natuurlijke bezienswaardigheden. In het hart van een regio die rijk is aan geschiedenis en landschappen, kunt u Martel, Rocamadour, de Gouffre de Padirac, Collonges La Rouge, Carennac, Loubressac, Turenne en nog veel meer verkennen. Zo vertegenwoordigt dit residentiële recreatiepark een perfecte bestemming voor wie ontspanning, culturele ontdekking en natuurgericht plezier wil combineren in de majestueuze setting van de Dordognevallei.

30/03 - 30/09
Frans

  • Gratis voor huisdieren

  • Geen plaatsen

  • 4 Chalets
  • 2 Accommodatie voor gehandicapten
  • 11 Lichte recreatiewoningen
  • B§B
  • Vakantiehuizen

  • Meer/rivier zwemmen 2,5 km
  • Kano - Kajak 2,5 km

  • Sportzaal
  • Basketbal
  • Fietsen
  • Tennis
  • Rijden 5 km
  • Vissen 4 km
  • Bowling <= 25km
  • Golf 15 km

  • TV-kamer

  • Huur van kinderstoel & kinderbed

  • Spa - Jacuzzi
  • Sauna - Hamam
  • Fitness
  • Massage

  • Broodjeszaak - Snack

  • Zone voor campers

  • Sauna Hammam Jacuzzi

  • Verhuur babystoelen/-bedjes

  • Post
  • Verhuur Brandkast

CHÂTEAU DE TERMES
CHÂTEAU DE TERMES
Lot | Saint-Denis-lès-Martel
Herkomst van de informatie over deze camping: