LE VENTOULOU SITES ET PAYSAGES

4 Sterren Camping
Thégra | Occitanië
Plaats vanaf : 42
Huur vanaf : 300

In Thégra deze camping 4 sterren van 51 plaatsen biedt chalets, mobilhomes, lodges & ecolodges, zigeunerwagens en accommodatie voor gehandicapten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een overdekt zwembad met een peuterbad voor kinderen, georganiseerde activiteiten en een kinderclub. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant, een supermarkt en massage diensten. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.

05/04 - 29/09
Engels,Frans,Spaans
La Clef Verte, Qualité Tourisme
Sites & Paysages

  • 51 Plastsen
  • Eigen toilet

  • 1 Chalet
  • 69 Mobilhomes
  • 4 Lodges & Ecolodges
  • 4 Zigeunerwagens
  • 3 Accommodatie voor gehandicapten
  • Vakantiehuizen

  • Overdekt zwembad
  • Waterspelen
  • Meer/rivier zwemmen 10 km
  • Kano - Kajak 20 km

  • Sportieve animatie
  • Volleybal
  • Basketbal
  • Tennis 5 km
  • Rijden 10 km
  • Vissen 10 km
  • Golf 15 km

  • TV-kamer

  • Huur van kinderstoel & kinderbed
  • Mini-Club

  • Massage

  • Sanitaire verwarmde faciliteiten
  • Sauna Hammam Jacuzzi

  • Verhuur babystoelen/-bedjes

  • Post
  • Laadstation voor elektrische auto's

Lot | Thégra
Herkomst van de informatie over deze camping:
Camping Domaine de la Paille Basse
Souillac
Vanaf 539-78% = 119
Vanaf 295-36% = 189
Leyme
Vanaf 385-30% = 269
Puybrun
Vanaf 329-20% = 263
Vanaf 189-15% = 161
Vayrac
Vanaf 214-14% = 184