CAMPING LE CH'TIMI
Touzac | Occitanië
Plaats vanaf : 31€
Huur vanaf : 750€
In Touzac deze camping 3 sterren van 77 plaatsen biedt bungalows, chalets, mobilhomes en zigeunerwagens te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad met een peuterbad voor kinderen, georganiseerde activiteiten en een kinderclub. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
01/04 - 30/09
Duits,Engels,Frans,Nederlands
- 77 Plastsen
- Watervoorziening
- 5 Bungalows
- 6 Chalets
- 1 Mobilhome
- 1 Zigeunerwagen
- Meer/rivier zwemmen
- Kano - Kajak 10 km
- Sportieve animatie
- Voetbal
- Fietsen 1 km
- Tennis
- Rijden 10 km
- Vissen
- Georganiseerde evenementen
- Speelzaal
- Huur van kinderstoel & kinderbed
- Mini-Club
- Broodjeszaak - Snack
- Afvalopruiming
- Camping-gas
- Verhuur babystoelen/-bedjes
- Internet
Herkomst van de informatie over deze camping:
Leyme Vanaf 385€-30% = 269€
Loupiac Vanaf 189€-15% = 161€
Vayrac Vanaf 214€-14% = 184€
Puybrun Vanaf 528€-10% = 475€
Laval-de-Cère Vanaf 295€-9% = 269€
Gesponsord door