PRL MIRANDOL DORDOGNE

Residentieel ontspanningspark - 2 Sterren
Vayrac | Occitanië

In Vayrac dit recreatiepark 2 sterren van 23 plaatsen biedt chalets te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.

05/04 - 27/09
Duits,Engels,Frans

  • 23 Plastsen
  • Verplichte parking

  • 22 Chalets

  • Meer/rivier zwemmen 100 m
  • Kano - Kajak

  • Fietsen
  • Vissen

PRL MIRANDOL DORDOGNE
PRL MIRANDOL DORDOGNE
Lot | Vayrac
Herkomst van de informatie over deze camping:
Vayrac
Vanaf 214-14% = 184