PRL MIRANDOL DORDOGNE
Residentieel ontspanningspark - 2 Sterren
Vayrac | Occitanië
In Vayrac dit recreatiepark 2 sterren van 23 plaatsen biedt chalets te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
05/04 - 27/09
Duits,Engels,Frans
- 23 Plastsen
- Verplichte parking
- 22 Chalets
- Meer/rivier zwemmen 100 m
- Kano - Kajak
- Fietsen
- Vissen
- Droogkast
Herkomst van de informatie over deze camping:
Vanaf
300€
-44% =
169€
Camping Maeva Escapade Les Trois Sources
Sousceyrac
Vanaf
256€
-30% =
179€
Camping Sites et Paysages - Le Ventoulou
Thégra
Vanaf
218€
-20% =
174€
Vanaf
220€
-20% =
176€
Camping Sunelia - Le Sequoia
Payrac
Vanaf
245€
-19% =
198€
Village du Port
Saint-Sozy
Vanaf
275€
-16% =
232€
Gesponsord door