PRL MIRANDOL DORDOGNE
Residentieel ontspanningspark - 2 Sterren
Vayrac | Occitanië
In Vayrac dit recreatiepark 2 sterren van 23 plaatsen biedt chalets te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
05/04 - 27/09
Duits,Engels,Frans
- 23 Plastsen
- Verplichte parking
- 22 Chalets
- Meer/rivier zwemmen 100 m
- Kano - Kajak
- Fietsen
- Vissen
- Droogkast
Herkomst van de informatie over deze camping:
Vayrac Vanaf 214€-14% = 184€
Gesponsord door