CAMPING LES GRANGES
Vayrac | Occitanië
Plaats vanaf : 25,50€
Huur vanaf : 450€
In Vayrac deze camping 3 sterren van 117 plaatsen biedt chalets, mobilhomes en kampeertenten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een verwarmd zwembad met een peuterbad voor kinderen en georganiseerde activiteiten. Bovendien vindt u als diensten een bar en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
04/05 - 28/09
Frans
Hébergement Pêche
- 117 Plastsen
- Watervoorziening
- Barbecue toegelaten
- 1 Chalet
- 26 Mobilhomes
- 6 Kampeertenten
- Verwarmd zwembad
- Meer/rivier zwemmen Accès direct
- Kano - Kajak
- Voetbal
- Rijden 10 km
- Vissen
- Avondanimatie
- Speelzaal
- Huur van kinderstoel & kinderbed
- Broodjeszaak - Snack
- Afvalopruiming
- Droogkast
Herkomst van de informatie over deze camping:
Vayrac Vanaf 214€-14% = 184€
Gesponsord door