CAMPING LES GRANGES
Vayrac | Occitanië
Plaats vanaf : 25,50€
Huur vanaf : 450€
In Vayrac deze camping 3 sterren van 117 plaatsen biedt chalets, mobilhomes en kampeertenten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een verwarmd zwembad met een peuterbad voor kinderen en georganiseerde activiteiten. Bovendien vindt u als diensten een bar en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
04/05 - 28/09
Frans
Hébergement Pêche
- 117 Plastsen
- Watervoorziening
- Barbecue toegelaten
- 1 Chalet
- 26 Mobilhomes
- 6 Kampeertenten
- Verwarmd zwembad
- Meer/rivier zwemmen Accès direct
- Kano - Kajak
- Voetbal
- Rijden 10 km
- Vissen
- Avondanimatie
- Speelzaal
- Speelplaats
- Broodjeszaak - Snack
- Afvalopruiming
- Droogkast
Herkomst van de informatie over deze camping:
Vanaf
300€
-44% =
169€
Camping Maeva Escapade Les Trois Sources
Sousceyrac
Vanaf
256€
-30% =
179€
Camping Sites et Paysages - Le Ventoulou
Thégra
Vanaf
218€
-20% =
174€
Vanaf
220€
-20% =
176€
Camping Sunelia - Le Sequoia
Payrac
Vanaf
245€
-19% =
198€
Village du Port
Saint-Sozy
Vanaf
275€
-16% =
232€
Gesponsord door