CAMPING LES GRANGES

Vayrac | Occitanië
Plaats vanaf :  25,50
Huur vanaf :  450
Delen

In Vayrac deze camping 3 sterren van 117 plaatsen biedt chalets, mobilhomes en kampeertenten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een verwarmd zwembad met een peuterbad voor kinderen en georganiseerde activiteiten. Bovendien vindt u als diensten een bar en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.

04/05 - 28/09
Frans
Hébergement Pêche

  • 117 Plastsen

  • 1 Chalet
  • 26 Mobilhomes
  • 6 Kampeertenten

  • Meer/rivier zwemmen Accès direct
  • Kano - Kajak

  • Volleybal
  • Rijden 10 km
  • Vissen

  • Speelplaats

  • Broodjeszaak - Snack

CAMPING LES GRANGES
Lot | Vayrac
Herkomst van de informatie over deze camping:
Vanaf 300 -44% = 169
Camping Maeva Escapade Les Trois Sources
Sousceyrac
Vanaf 256 -30% = 179
Camping Sites et Paysages - Le Ventoulou
Thégra
Vanaf 218 -20% = 174
Vanaf 220 -20% = 176
Camping Sunelia - Le Sequoia
Payrac
Vanaf 245 -19% = 198
Village du Port
Saint-Sozy
Vanaf 275 -16% = 232