CAMPING TENTE SIMONE
2 Sterren Camping
Cazals | Occitanië
Plaats vanaf : 15,90€
Huur vanaf : 300€
In Cazals deze camping 2 sterren van 41 plaatsen biedt mobilhomes en lodges & ecolodges te huur aan. Bovendien vindt u als diensten een bar. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
12/04 - 13/10
Engels,Frans,Spaans
- 41 Plastsen
- 4 Mobilhomes
- 3 Lodges & Ecolodges
- Meer/rivier zwemmen Accès direct
- Waterfiets
- Kano - Kajak 20 km
- Basketbal
- Voetbal
- Fietsen 500 m
- Tennis
- Rijden 2,5 km
- Vissen
- Huur van kinderstoel & kinderbed
- Broodjeszaak - Snack
- Verhuur babystoelen/-bedjes
- Faciliteiten voor ruiters
Herkomst van de informatie over deze camping:
Leyme Vanaf 385€-30% = 269€
Loupiac Vanaf 189€-15% = 161€
Vayrac Vanaf 214€-14% = 184€
Laval-de-Cère Vanaf 295€-9% = 269€
Gesponsord door