Topkeuze
LES CHALETS SUR LA DORDOGNE

LES CHALETS SUR LA DORDOGNE

Girac | Occitanië
Plaats vanaf : 20
Huur vanaf : 329

Les Chalets sur la Dordogne verwelkomt u in de Lot-regio, slechts enkele kilometers van Rocamadour en de Padirac Kloof.

Deze kleine, familievriendelijke 3-sterren camping beschikt in de zomer over een prachtig verwarmd zwembad met een waterglijbaan voor kinderen.

Gelegen langs de Dordogne rivier, met directe toegang tot de rivier, kunt u hier niet alleen een duik nemen, maar ook genieten van mooie kanotochten in de Dordogne-vallei. Vissers kunnen hier ook hun favoriete hobby uitoefenen.

U vindt hier ruime schaduwrijke staanplaatsen en een uitgebreide selectie van comfortabele chalets en stacaravans die te huur zijn. Camperinchecken is 24/7 beschikbaar in een speciaal daarvoor bestemd gebied met een aparte ingang, op 200 meter afstand van de ingang van de camping.

In de zomer verwelkomt het bar-restaurant met zijn grote terras met uitzicht op het zwembad u elke dag met livemuziek en biedt verfrissende drankjes, ijs en afhaalmaaltijden met de mogelijkheid van halfpension.

Dit alles in een natuurlijke en ontspannen sfeer voor een geslaagde vakantie.

13/04 - 16/10
Engels,Frans,Italiaans
Hébergement Pêche, Qualité Tourisme, Stop Accueil Camping-car

  • 40 Plastsen

  • 2 Bungalows
  • 1 Tentbungalow
  • 5 Chalets
  • 8 Mobilhomes

  • Waterglijbaan
  • Meer/rivier zwemmen Accès direct
  • Kano - Kajak

  • Volleybal
  • Basketbal
  • Tennis 3 km
  • Rijden 2 km
  • Vissen
  • Golf 3 km

  • Minigolf

  • Speelplaats

  • Broodjeszaak - Snack

  • Zone voor campers

LES CHALETS SUR LA DORDOGNE
LES CHALETS SUR LA DORDOGNE
Lot | Girac
Herkomst van de informatie over deze camping: