CAMPING 46 RAINETTES
Geclassificeerd niet
Goujounac | Occitanië
Plaats vanaf : 21€
Huur vanaf : 460€
In Goujounac deze camping van 8 plaatsen biedt mobilhomes en kampeertenten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad. Bovendien vindt u als diensten een bar. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
18/05 - 16/09
Frans
- VACAF Goedkeuring
- 8 Plastsen
- Barbecue toegelaten
- 6 Mobilhomes
- 3 Kampeertenten
- Meer/rivier zwemmen 10 km
- Waterfiets 10 km
- Kano - Kajak 10 km
- Basketbal
- Tennis
- Rijden 10 km
- Vissen 3 km
- Speelzaal
- TV-kamer
- Minigolf
- Huur van kinderstoel & kinderbed
- Broodjeszaak - Snack
Herkomst van de informatie over deze camping:
Leyme Vanaf 385€-30% = 269€
Loupiac Vanaf 189€-15% = 161€
Vayrac Vanaf 214€-14% = 184€
Puybrun Vanaf 528€-10% = 475€
Laval-de-Cère Vanaf 295€-9% = 269€
Gesponsord door