CAMPING 46 RAINETTES

Geclassificeerd niet
Goujounac | Occitanië
Plaats vanaf : 21
Huur vanaf : 460

In Goujounac deze camping van 8 plaatsen biedt mobilhomes en kampeertenten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad. Bovendien vindt u als diensten een bar. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.

18/05 - 16/09
Frans

  • VACAF Goedkeuring

  • 8 Plastsen

  • 6 Mobilhomes
  • 3 Kampeertenten

  • Meer/rivier zwemmen 10 km
  • Waterfiets 10 km
  • Kano - Kajak 10 km

  • Volleybal
  • Basketbal
  • Tennis
  • Rijden 10 km
  • Vissen 3 km

  • TV-kamer
  • Minigolf

  • Huur van kinderstoel & kinderbed

  • Broodjeszaak - Snack

CAMPING 46 RAINETTES
CAMPING 46 RAINETTES
Lot | Goujounac
Herkomst van de informatie over deze camping:
Camping Domaine de la Paille Basse
Souillac
Vanaf 539-78% = 119
Vanaf 295-46% = 159
Leyme
Vanaf 385-30% = 269
Camping Quercy Vacances
Saint-Pierre-Lafeuille
Vanaf 382-25% = 286
Puybrun
Vanaf 329-20% = 263
Camping Rivieres de Cabessut
Cahors
Vanaf 571-20% = 457