CAMPING 46 RAINETTES
Geclassificeerd niet
Goujounac | Occitanië
Plaats vanaf : 22€
Huur vanaf : 490€
In Goujounac deze camping van 7 plaatsen biedt mobilhomes en kampeertenten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad. Bovendien vindt u als diensten een bar. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
13/05 - 12/09
Frans
- VACAF Goedkeuring
- 7 Plastsen
- Barbecue toegelaten
- 6 Mobilhomes
- 4 Kampeertenten
- Meer/rivier zwemmen 10 km
- Waterfiets 10 km
- Kano - Kajak 10 km
- Basketbal
- Tennis
- Rijden 10 km
- Vissen 3 km
- Speelzaal
- TV-kamer
- Minigolf
- Speelplaats
- Broodjeszaak - Snack
Herkomst van de informatie over deze camping:
Vanaf
300€
-44% =
169€
Camping Maeva Escapade Les Trois Sources
Sousceyrac
Vanaf
256€
-30% =
179€
Camping Sites et Paysages - Le Ventoulou
Thégra
Vanaf
218€
-20% =
174€
Vanaf
220€
-20% =
176€
Camping Sunelia - Le Sequoia
Payrac
Vanaf
245€
-19% =
198€
Village du Port
Saint-Sozy
Vanaf
275€
-16% =
232€
Gesponsord door