LE CAMPING DE LALBRADE
Geclassificeerd niet
Naturistencamping
Naturistencamping
Lugagnac | Occitanië
Plaats vanaf : 30,50€
Huur vanaf : 500€
In Lugagnac deze naturistische camping van 40 plaatsen biedt chalets, zigeunerwagens, accommodatie voor gehandicapten en lichte recreatiewoningen te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een zwembad met een peuterbad voor kinderen. Bovendien vindt u als diensten een bar, een supermarkt en een sauna/stoombad. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
27/05 - 01/07, 01/07 - 15/09
Charte France Espace Naturiste
- 40 Plastsen
- Verplichte parking
- 6 Chalets
- 2 Zigeunerwagens
- 1 Accommodatie voor gehandicapten
- 1 Licht recreatieverblijf
- Kano - Kajak 10 km
- Tennis
- Rijden 10 km
- Golf <= 25km
- Sauna - Hamam
- Telefooncabine
Herkomst van de informatie over deze camping:
Vanaf
300€
-44% =
169€
Camping Maeva Escapade Les Trois Sources
Sousceyrac
Vanaf
256€
-30% =
179€
Village du Port
Saint-Sozy
Vanaf
275€
-23% =
211€
Vanaf
220€
-20% =
176€
Camping Sites et Paysages - Le Ventoulou
Thégra
Vanaf
218€
-20% =
174€
Camping Sunelia - Le Sequoia
Payrac
Vanaf
245€
-19% =
198€
Gesponsord door