TERRES DE FRANCE HAMEAUX DE POMETTE
Residentieel ontspanningspark
Marminiac | Occitanië
Huur vanaf : 350€
In Marminiac dit recreatiepark biedt chalets te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een overdekt zwembad. Bovendien vindt u als diensten een bar. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
06/04 - 27/09
Engels,Frans,Nederlands,Spaans
- VACAF Goedkeuring
- Geen plaatsen
- 44 Chalets
- Verwarmd zwembad
- Overdekt zwembad
- Rijden 2 km
- Vissen 2 km
- Speelplaats
Herkomst van de informatie over deze camping:
Vanaf
300€
-44% =
169€
Camping Maeva Escapade Les Trois Sources
Sousceyrac
Vanaf
256€
-30% =
179€
Village du Port
Saint-Sozy
Vanaf
275€
-23% =
211€
Vanaf
220€
-20% =
176€
Camping Sites et Paysages - Le Ventoulou
Thégra
Vanaf
218€
-20% =
174€
Camping Sunelia - Le Sequoia
Payrac
Vanaf
245€
-19% =
198€
Gesponsord door