CAMPING LA TRUFFIÈRE
Saint-Cirq-Lapopie | Occitanië
Plaats vanaf : 22€
Huur vanaf : 610€
In Saint-Cirq-Lapopie deze camping 3 sterren van 96 plaatsen biedt chalets, bubble en hutten on palen te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het een verwarmd zwembad met een peuterbad voor kinderen en georganiseerde activiteiten. Bovendien vindt u als diensten een bar, een restaurant en een supermarkt. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een parkeerzone met een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.
04/04 - 30/09
Engels,Frans,Nederlands,Spaans
Camping Qualité, Destination d'excellence
Camping Travel Club, Fédération des Campeurs Caravaniers et Camping-caristes, Fédération Nationale de l’Hôtellerie de Plein Air
- 96 Plastsen
- Watervoorziening
- 13 Chalets
- 2 Bubble
- 3 Hutten on palen
- Verwarmd zwembad
- Meer/rivier zwemmen 3,5 km
- Kano - Kajak
- Sportieve animatie
- Vissen 4,5 km
- Georganiseerde evenementen
- Speelplaats
- Zone voor campers
- Afvalopruiming
- Sanitaire verwarmde faciliteiten
- Droogkast
- Wasruimte
- Camping-gas
- Telefooncabine
- Post
Herkomst van de informatie over deze camping:
Vanaf
300€
-44% =
169€
Camping Maeva Escapade Les Trois Sources
Sousceyrac
Vanaf
256€
-30% =
179€
Camping Sites et Paysages - Le Ventoulou
Thégra
Vanaf
218€
-20% =
174€
Vanaf
220€
-20% =
176€
Camping Sunelia - Le Sequoia
Payrac
Vanaf
245€
-19% =
198€
Village du Port
Saint-Sozy
Vanaf
275€
-16% =
232€
Gesponsord door