CAMPING DE LA PLAGE

4 Sterren Camping
Saint-Cirq-Lapopie | Occitanië
Plaats vanaf : 28
Huur vanaf : 750

In Saint-Cirq-Lapopie deze camping 4 sterren van 120 plaatsen biedt chalets, mobilhomes, kampeertenten, lodges & ecolodges en accommodatie voor gehandicapten te huur aan. Op het gebied van recreatie biedt het georganiseerde activiteiten en een kinderclub. Bovendien vindt u als diensten een bar en een restaurant. Internettoegang via WIFI is beschikbaar. Voor campers is er een parkeerzone met een lozingszone. Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten.

17/04 - 02/10
Engels,Frans,Italiaans,Spaans
Hébergement Pêche, Rando Camp, Stop Accueil Camping-car, Tourisme & Handicap
Fédération des Campeurs Caravaniers et Camping-caristes, Fédération Nationale de l’Hôtellerie de Plein Air, Welcome Campings

  • 120 Plastsen
  • Afvloeiing water

  • 12 Chalets
  • 9 Mobilhomes
  • 1 kKampeertent
  • 5 Lodges & Ecolodges
  • 1 Accommodatie voor gehandicapten

  • Meer/rivier zwemmen Accès direct
  • Waterfiets
  • Kano - Kajak

  • Sportieve animatie
  • Volleybal
  • Fietsen 1 km
  • Tennis 1 km
  • Vissen

  • TV-kamer

  • Speelplaats
  • Kids-Club
  • Juniors-Club

  • Broodjeszaak - Snack

  • Zone voor campers

  • Sanitaire verwarmde faciliteiten

  • Verhuur babystoelen/-bedjes

  • Post
  • Internet

CAMPING DE LA PLAGE
CAMPING DE LA PLAGE
Lot | Saint-Cirq-Lapopie
Herkomst van de informatie over deze camping:
Puybrun
Vanaf 574-20% = 459
Vanaf 189-15% = 161
Vayrac
Vanaf 214-14% = 184
Vanaf 295-9% = 269