CAMPING NATURISTE LE CLOS BARRAT
Naturistencamping
- Zijn niet toegestaan binnen in de verhuur
- 63 Plastsen
- Watervoorziening
- Verplichte parking
- 4 Mobilhomes
- Vakantiehuizen
- Meer/rivier zwemmen 10 km
- Kano - Kajak 10 km
- Sportieve animatie
- Fietsen 1,5 km
- Tennis
- Rijden 5 km
- Vissen 10 km
- Georganiseerde evenementen
- Avondanimatie
- Speelplaats
- Sauna - Hamam
- Zone voor campers
- Wasruimte
- Kranten
Laatste beoordelingen over CAMPING NATURISTE LE CLOS BARRAT
Op deze camping is een gemoedelijke sfeer, ruime plekken en een geweldig uitzicht. De bar is niet duur. Er wordt veel georganiseerd oa wandeltochten. Fietsroutes zijn te doen met een fiets zonder ondersteuning. Er is free WiFi aanwezig. Echt een aanrader.
Naar 3 jaar weer een bezoek gebracht. Weer een fijn en gastvrij ontvangst door Johan en Yolanda . Camping super netjes en schoon. Prachtige ruime plaatsen. Fijn zwembad en gezellige gezamenlijke maaltijden. 3 x per week yoga. Mooie natuur, fijn voor een wandel en of fietstocht.
Gezellige camping met vriendelijke eigenaren .Ruime staanplaatsen, en heerlijk vertoeven hier . Sanitair modern en erg schoon ,alles net vernieuwd
Fantastische camping! Heerlijk rustig en relaxed. Ruime plaatsen en het sanitair is uitstekend. Een heel erg fijne camping en dat is zeker niet in de laatste plaats te danken aan de eigenaars.
Leuke camping voor een schappelijke prijs.Eigenaren vriendelijk en indien nodig behulpzaam.Wifi is redelijk, enige nadeel is heel veel kalk in het water. Dus flessen kopen is eigenlijk een must.Indien mogelijk komen we zeker een keertje terug!
Harry ter Braack
11 maanden geleden